Відпустка-2012. Міжводне, Чорноморське, Оленівка, Тарханкут

Відпустка-2012. Міжводне, Чорноморське, Оленівка, Тарханкут

Вирішили їхати автобусом, бо це реальна економія на бензині.
Клік для перегляду альбома на Пікасі!

Відпустка-2012. Виїзд. Коломия-Чернівці

Автобус їде 20 годин з Коломиї.
Міжводне це невеличке СМТ в Західному Криму з ДОВЖЕЛЕЗНИМ ЗДОРОВЕННИМ пляжем, який густо утиканий кабаками. Пиво від 7,50 до 15 грн. Плюс стандартні банани - парашути - гідроцикли - гірки - алея-базар з обжираловкою (шашлик, шаурма, плов і т.д.) Можна жерти і бухати поки не луснеш.


Переглянути більшу мапу

Ми приїхали туди відпочивати з метою економії коштів, але ваще то там СУПЕР :-)

Міжводне називається напевно тому, що з одного боку море, а з іншого щось типу солоного озера і болота. Деякі особливо наївні люди мастяться цим болотом і ходять як негри, не думаючи про тяжкі метали в цьому намулі, такі як ртуть і миш'як :-)
Клік для перегляду альбома на Пікасі!

Відпустка-2012. Затока Джарилгач, автостанція Міжводне

Робити тут особливо нєчєво. Правда я туди відпочивати приїхав, а не робити :-) Нема ні одного банкомата, навіть в супермаркеті не беруть до оплати банківські карточки. Райцентр м. Чорноморське розташований кілометрів за 10-12. Таксі туди і назад коштує 100 грн, а автобус (їде в одну сторону 15 хв) всього 5 грн. Бажано брати квиток на автостанції. Я сфоткав розклад автобусів. В Чорноморському є супермаркет АТБ і банк Аваль. АТБ наліво від автостанції в Чорноморському метрів 400, банк направо мертів 500.
Приблизно так виглядає центральний пляж. Народу - просто ТЬМА. Після обіду трохи менше. Лежак 20 грн за пів дня. Так що в тінь краще ховатися в бар, можна за 8 грн взяти пивас і сидіти в тіні скільки влізе.

Відпустка-2012. Чорноморське, Міжводне
Відпустка-2012. Міжводне

База відпочинку Фламінго. Економного класу. Свого сайту не має:

Відпустка-2012. База відпочинку Фламінго

Після того, як надоїсть хавати, бухати і загорати, ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ поїхати в Оленівку на Тарханкут. Там красота капєц. Правда автобусом треба їхати до Чорноморського, потім іншим автобусом до Оленівки, а вже до самого мису Тарханкут на таксі. І пиво там дорожче в два раза... Власне МИ туди ломанулися, щоб попірнати з аквалангом. Дайв-клуб Пелікан http://pelikan.kiev.ua/ Ціна вапроса 350 грн з морди.

Відпустка-2012. Мис Тарханкут
Відпустка-2012. Дайв-клуб Пелікан. Дайвінг на мисі Тарханкут

Ось ще фотки з Міжводного. Там є невеличкий маяк, скали атдальонно схожі на Тарханкут, закинуті нафтові вишки, здоровенна железяка-пірс на закинутій нафтобазі, звідки можна пострибати в море, але я як вилізав по іржавих мокрих трубах, то бляха муха був весь в крові! Коло бази відпочинку Фламінго є прикольний парк з саморобними всякими містками-фігурками. Кароч дивіться фотки, це треба бачити!

Відпустка-2012. Міжводне. Маяк на мисі Чорний. Пірс закинутої нафтобази. База відпочинку Фламінго

Всього на відпочинок (10 днів, 12 з переїздом) ухайдохав 10 тис грн (на трьох). З них всього 3850 грн переїзд туди - назад автобусом і проживання в номері економ-класу (без кондиціонера, телевізора і інтренета) на базі відпочинку Фламінго. Інтернет є на другому поверсі, кому приперло, по 15 грн/год!

Налаштування перегляду коментарів

Виберіть потрібний метод показу коментарів і натисніть "Зберегти налаштування".

Які знайомі, навіть рідні

Які знайомі, навіть рідні серцю міста. Як на мене вони краще південного берега, принаймі, море... Вже років 5 їдимо туди, були два тижні тому на вихідні, лише в цьому плануємо до Щьолкіно днів на 10...

Зображення користувача makar.

Ооооо...

Ооооо... На море на вихідні.... Як це кльово звучить....

нужно будет в межводное как нить заехать.

Нужно будет в межводное как нить заехать. Я в Тихой бухте (Коктебель) провел 20 дней в палатке, потом еще в Расею ездил. Расходы на пропан 1700 грн, проживание - 0. Решту проел и пропил :)

Зображення користувача makar.

Палатка штука хароша. Теж не

Палатка штука хароша. Теж не раз зависав надовго з палатками. А основне бабло як раз іде на жрачку :-)

Палатка хороша тем

Палатка хороша тем, что ты всегда на море. Самый кайф проснуться в 6 утра, поставить чайник и плюхнуться в холодное море, и посиделки после "того как спадет жара". Нет необходимости бегать на пляж и в гостиницу, кроме того стационарно развернутый шатер надежно спасает в полдень.

Зображення користувача makar.

Яростно і безпощадно плюсую!

Яростно і безпощадно плюсую! :-)
А ще прикольно, якщо бухати до 3 ночі, а потім в 6:15 сонце в палатку вперлося і хочеш не хочеш повзеш як зомбі в море, восставати із ада... Реально постійно на природі, хочеш не хочеш, вигріваєшся і загораєш як негр, ніякий навєс не спасає :-)
Мені дуже сподобалося на Бакальській косі з палатками зависати, був там пару разів, СУПЕР!

Як я провів це літо!...

Цього літа я відправився на Мальдівські острови.
Мені сподобалося. Розкажіть, де ви були. І покажіть фотографії.

Зображення користувача makar.

Однако круто!

Однако круто!

Знаете-ли вы, что...

Думаю вроде к месту :) Если что не так, перенесите. для хорошей работы компа пользуюсь %CENSORED% самая неприхотливая и понятная. А главное очень функциональная. Попробуй. комп реально работает быстрей.

Зображення користувача makar.

Звичайно ж НЕ в тему. Я

Звичайно ж НЕ в тему.
Я ссилку на прогу на всякий випадок потер, а то фіг його знає, може то блокіратор загрузки віндовоза :-)

It's a pleasure to find such

It's a pleasure to find such rationality in an answer. Welcome to the debate.

Хороший пост! Читать мне было

Хороший пост! Читать мне было интересно...