Жити завтра

Олег

Спробуймо поставити собі запитання: «Скільки на сьогоднішній день коштує, чи, як у нас говорять варте, людське життя?» На перший погляд саме запитання звучить дивно і якось неетично. Але все ж таки…
Важко відповісти ось так, відразу, тим більше напевно. Можна безкінечно плутатись в цифрах і все одно не дійти до остаточної суми. А якщо це життя дитини..? Тоді, думається, тим більше. І зовсім не важливо, якого вона віку… Впевнений, кожен з нас — батьків — може пригадати моменти життя, коли ладен був взяти на себе оту хворобу власної дитини, тільки щоб вона не страждала і була здоровою. Таке бажання було в наших батьків, це відчуваємо і ми, так будуть чинити й наші діти та онуки. Альтернативи цьому немає, бо це правильно.
Саме в ці дні ось уже більше тижня таке бажання не покидає ЦАЛИН ГАЛИНУ МИКОЛАЇВНУ, маму ОЛЕЖИКА ФІЛЬВАРКІВА, 1995 року народження, який раптово захворів на одну з найгірших недуг людства, назву якої страшно й озвучувати. На сьогодні лікарі діагностували в цієї дитини ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ.
Надзвичайно вихований і культурний, не по роках розсудливий хлопчик щодня ставить сам собі тисячі запитань «навіщо?» і «чому?». Він уже віддавна взяв собі за правило самотужки знаходити на них відповіді, перечитуючи безліч книг з міської бібліотеки та черпаючи знання з Інтернету. Всім цікавиться, багато хоче знати. От тільки хвороба якось зовсім недоречна тут…
Перший етап лікування Олежик проходить у лікарні Івано-Франківська. За словами його мами, лікарі міської дитячої лікарні роблять усе можливе. Остаточну вартість курсу лікування наразі ще не названо, але самі розуміємо, що буде надто велика. Саме вона і буде вартістю дитячого життя — життя Олежика.
Всі, хто особисто знайомий з ним чи з його рідними, навіть зовсім сторонні люди об’єдналися в бажанні допомогти цій дитині: друзі, однокласники та їхні батьки, вчителі гімназії, родичі, сусіди... Кілька десятків жителів міста, відгукнувшись на радіозвернення, впродовж двох днів здавали свою кров для дитини. В багатьох церквах району регулярно проводять Служби Божі за здоров’я Олежика та оголошено збір коштів для його лікування. Всі без винятку сподіваються, що вдасться вчасно їх зібрати і вилікувати дитину.
По суті потрібна сума і буде ціною життя дитини, для якої кожен день має велике значення.
Тож знову запитаймо самі себе: «Яка вартість життя…?» В цьому випадку – життя Олежика.
Думаю, що всі ми зійдемося на кінцевій думці — рівно стільки, щоб за нього боротися до кінця… виключно до переможного. Боротися, сподіваючись на Божу ласку, на те, щоб Олежик отримав шанс на своє друге народження і життя…
Господи Боже, допоможи цій дитині…

17 липня 2010 року

Кожен, хто має можливість і готовий матеріально допомогти дитині, може перерахувати кошти на такі рахунки:
Банк-отримувач: АТ «Райффайзен Банк Аваль»,
МФО 380805, р/р 262042138289,
отримувач ЦАЛИН Галина Миколаївна;

Банк-отримувач: Івано-Франківська філія КБ «ПриватБанк», Городенківське відділення,
МФО 305299, код ЗКПО 14360570, р/р 29244825509100,
призначення платежу — для зарахування допомоги на рахунок 6762462052668875,
отримувач ЦАЛИН Галина Миколаївна, Іпн. 2648420002.

Може, хтось в якийсь інший спосіб може допомогти дитині: словом, добрим вчинком, справою? Для таких людей даємо номер мобільного телефону матері Олежика — 050-7025425.
Потрібна будь-яка допомога, в тому числі інформаційна: розкажіть друзям, тим, хто може допомогти. Якщо є сайт — розмістіть цю інформацію.

Спробуймо усвідомити собі один важливий момент: на його місці може бути кожен… На жаль, від такого не застрахований ніхто!

Причіплений файлРозмір
5112357_5fe78f7c.jpg23.95 КБ