Про Слов'янськ і Іловайськ

Здавалося б, 6 років війни. Здавалося б, давно розкрита тема,- але ні! Любителі зради продовжують пропихати свинособачі закиди - "Пачіму Парашенка устроіл Ілавайск і не растрелял гіркіна!!!".

Шановні любителі зради, далі буде маленький тред, ви не любите читати, але якщо що, то гляньте.

По перше, як би ви не закидали лайно про вину у Іловайську - Порошенка, Турчинова, ЗСУ, добробатів, українців і всієї Україн, я буду наголошувати, що винен тільки один - ОКУПАНТ. Окупант в обличчі РОСІЇ анексував наші землі і вбиває наших воїнів.

Ви дуже любите звинувачувати наших захисників в усіх пройобах 2014 року і головне Порошенка. Вам їсти не давай, аби розписати як "барига лічно убівал воїнав". Звичайно, ваші стратегічні навички огого. Воїнів рівних вам нема і була б ваша воля - ви б в 2014 за 2 дні закінчили б війну. Зробили б розівдку БПЛА, Отримали б точні координати, та точно артилерією винесли б кожного свинособачого покидька. Потім запустили б спецназ ССО, і той чітко б зачистив залишки, а головне б не загинув жодний мирний і кацапи не пискнули б у відповідь, бо санкції і в нас договори з США. От є тільки одне АЛЕ.

Вам звичайно важко в це повірити, але цього всього не було у 2014 році. Так само як не було і вас в стратегічному пункті, бо ви строчили як прокляті в ВКАНТАТІКАХ постіки про те як уникнути повістки, "ніімєют права, у нас нівайна, хай син парашенка ваюіт!".
Також у вашому крихітному мозку не виникає думки, що до 2014 року ЗСУ існували скоріше формально, ніж реально. Ключові посади розподіляло ФСБ, майже знищено все, досвід воєнних операцій - 0. Я раніше писав, що в мене купа знайомих, які АК бачили тільки на присязі. Рік служби - де вони до автоматизму доводили миття "взльотки" і аж не як не бойові дії в жилій зоні. Блдь, та ніякі бойові дії не відпрацьовували. Навіщо? З ким нам воювати??? Саме так думали 99% нашої країни. Єслі шо Расія нас защітіт от США.

Коли пришли свинособаки, реальність так в'їбала по голові, що огого.

99,9% писак, що пишуть про розстріл колони Гіркіна, "пачіму нє унічтожилі?". Ви там були? Ви контролювали всю територію, ви мали 100% розвіддані і могли чітко провести операцію? Ви ж знаєте. що свинособаки весь час у Слов'янську прикривались мирним населенням? Ви ж в курсі що вони покидали Слов'янськ декількома колоннами і різними шляхами? Ви ж в курсі, що робили вони це помимо військової техніки на звичайних автобусах та легковиках, що захватили у місці? Ви б дали наказ валити по колоні з громадянського транспорту авіацією?

Ви не знаєте чи є заручники, чи в тих автобусів не мирне населення для прикриття, чи взагалі це не якась підстава, щоб створити картинку, як "укрофашисти убівают шахтьоров". Нагадаю у вас нема жодної картинки, нема даних, нема спецназу, нема авіації (те що пілоти знали як стріляти, не робило їх асами). Купа фсбшних крис у штабі та нуль досвіду дій у таких ситуаціях. Ось саме в таких умовах приймалися рішення і накази. Я розумію, що ви б все рівно краще зробили, але, на жаль, вас там не було...

Щодо Іловайська, тут взагалі бере злість. Наші добробати та ЗСУ воювали з сепарнею та їх свинособачими кураторами та свинопсячим біосміттям, якого було немало, але теоретично ми могли їх всіх знищити, і так все й було. Якщо ви забули, я нагадаю, у серпні 2014 кордони перетнули вже регулярні війська. Саме це стало переломним моментом. Ми вже воювали не проти терористів-свинособак, в нас почалася війна уже з військовими свинособаками. Можна до всрачки кричати, але на той момент у свинособак досвід у воєнній справі буде побільше нашого. Результат цього - Іловайськ. Якщо ви забули, то трагедія була не тому що наших хлопців взяла в кільце армія свинособак і вбила, а тому, що після оточення була домовленість. Свинособаки не хотіли втрачати у боях забагато і запропонували мирний вихід наших військових. Коли наші покинули позиції і почали колонами рухатись - по ним відкрили вогонь. НЕ ПОРОШЕНКО! НЕ ЗСУ! НЕ ТУРЧИНОВ! НЕ ГЕНЕРАЛИ НАШІ!!! СВИНОСОБАКИ вбили кожного з 400 військових. КОЖНОГО!!!
Знову ж таки, якби ви тоді були в стратегічному центрі, ви б уникли всього цього, але на жаль цього не було...

Найбільш цинічне в цьому те, що свинособаки змогли вселити в голови українцям, що "Руцкіє афіцери далі слова", а то українські воїни порушили, рухались не так, не на тому, не з тим і т.д. І страшно, що я маю знайомих, які звинувачують наших хлопців у тій трагедії...

Шановні, також рекомендую подивитися відео, як "героїчно" себе повів Хомчак, і, якщо хвате мізків, зрозумієте чому ми, ненависні вам Порохоботи, не вважаємо цього зеленого героя - героєм.

Персонаж, скрін твіта якого я закріпив на початку, представляє себе як воїн і що особисто приймав участь у війні під час Іловайської трагедії.

Цікаво, що б було з Україною з військовими, якби тоді президентом був Зеленський. Дуже дивно бачити від таких людей захист Зе зараз і порівняння сьогоднішніх подій на фронті з тими. Може людина прикидається, лукавить, а може дійсно обмежена...

Зараз армія на рівні - "НЕ ЗАВАЖАЙ, і ми прикриємо твою дупу", тоді все було інакше. Тоді були помилки, але були й правильні рішення. Заднім числом всі класно аналізують і кажуть як би було краще, але вибачте не рівняйте хрін з пальцем.
В 2014 Україна вперше зіткнулася з найогиднішим ворогом у світі - свинособаками. Тоді ми методом помилок і смертей вирвались і змогли зупинити наступ. Зараз - 6-й рік війні і робити те, що робить президент - це помилка, і не треба бути експертом, щоб це розуміти.

Коли ворог не припиняє обстрілювати - припиняти і забороняти оборону, відбирати всі засоби захисту та телефонувати до кремля, щоб погодити правки в конституцію?

Оцю хуйню ви порівнюєте з Іловайськом?

Коли ми, не маючи нічого, робили все і коли ми маємо щось - і не робимо нічого?

Цей тред на Twitter

Причіплений файлРозмір
2020-07-28 17-13-48.png167.8 КБ
EeAXOb2WAAAv6Wd.png17.48 КБ