Fedora-15 на Lenovo ThinkPad Edge 14

Fedora-15 на Lenovo ThinkPad Edge 14

Нуот кльовий. З Лінуксом лажа... Нема драйверів для якогось нового Реалтековського вайфай-адаптера і для системи енергозбереження. Вайфай або взагалі не працює (як у мене) або в декого працює зі збоями. А енергозбереження на 1 годину менше батарея тримає, чим під Вінду (на форумах пише). Я вирішив нового ядра не чекати (працювати то треба) зніс Лінукс Федора-15 (реліз за 24.05.2011!!! Красивий %CENSORED%) і поклав Win7. Звикаю поки що :-)

Вайфай ловить %CENSORED%, раза в ТРИ потужніше за мій старий MSI.
Клава прикольна, екран прикольний матовий, ноут не тормозний (Win 7 x64 Ultimate), звук СУПЕР корпус виглядає дешево, але не кремпується.
З недоліків - %CENSORED% нема індикаторів, тільки лампочка збоку, якщо включений в розетку, і лампочка червоненька якщо ноут працює і мигає якщо спить (цих дві, однакові, на корпусі і на кришці).
Від батареї працює 3 години (судячи з віджета), але садити на нуль я не пробував. Лінукс до речі казав, що 2 години, так що на форумах не %CENSORED%.
Дуже крутий оригінальний драйвер енергозбереження, каже ВСЬО про батарею, скільки циклів у неї, в якому вона стані, можна обновляти прошивку контролера батареї, кабілрувати її, просто %CENSORED%!

ПОКИ ЩО Lenovo ThinkPad Edge 14 ДЛЯ ЛІНУКСА НЕ ПІДХОДИТЬ!!!

Потрібно як мінімум чекати нового ядра (обіцяють підтримку Вайфай з коробки).
Драйвер з сайта Реалтек не компілиться...
Не зрозуміло, наскільки в новому ядрі буде нормальна підтримка енергозбереження.

Причіплений файлРозмір
f15release.png32.29 КБ
Lenovo_ThinkPad_Edge_14.png119.11 КБ
Зображення користувача makar.

До речі

Недавно пробував на цьому ноуті Fedora-17. Всьо чотко працює з коробки :-)

Спасибо большое. Есть о чем

Спасибо большое. Есть о чём задуматься.