Яким чином Google розрізняє дійсні чи недійсні кліки по рекламі?

Яким чином Google розрізняє дійсні чи недійсні кліки по рекламі?

Оскільки існує дуже великий обсяг трафіку на Google Adsense, то Google розробив спеціальне програмне забезпечення для відстеження псевдо-кліків або кліків "накрутки". Про принципи на яких працює ця програма і піде нижче мова. Таким чином Ви будете знати, що і як враховує Google, щоб простежити за Вами. Ви будете мати чітке уявлення про те, як Google може відслідковувати та збирати дані про поведінку Ваших відвідувачів на сайті.

Google є великою Інтернет-компанією, яка надає майже всі відомі і найпопулярніші послуги для інтернет-користувачів. Google розробив дуже гарну програму для комерційного використання для всіх видавців, яка дозволяє розміщувати рекламу де завгодно на своїй сторінок і цільові оголошення легко настроюються під дизайн Вашого веб-сайту.

Це дозволяє отримувати прибуток від кліків на рекламні оголошення. Оголошення автоматично розподіляються залежно від контексту сторінки. Через зростаючу популярність Google AdSense блогери також бажають отримувати акаунт AdSense. Разом з тим, зростає і кількість користувачів, які "накруткою" кліків намагаються заробити гроші на рекламі. Але повірте мені, що дуже часто вони отримують замість прибутку - бан.

Як Google виявляє недійсні кліки

Відповідь проста Google має дуже складні системи для виявлення недійсних кліків.

Ось кілька способів виявлення недійсних кліків.

Спосіб 1. IP-адреса.

Дуже поширений спосіб виявлення недійсних кліків, майже всі використовують цей метод.

Спосіб 2. Географічні дані кліка

Це дуже потужний інструмент для виявлення накруток, виходячи з геграфичних координат накрутчика.

Спосіб 3. Cookies

При кожному відвідуванні сторінки та кліканні на рекламу Google створить кукіси на вашому комп'ютері, які залишаються там надовго, навіть після перезавантаження комп'ютера.

Спосіб 4. "Шлях кліка"

Перед тим, як натиснути на рекламу, звичайний користувач (не накрутчик) спочатку переглядає кілька сторінок сайту в довільному порядку, а накрутчики - першим ділом клацає на рекламу відразу після заходу на сайт або блог.

Спосіб 5. Служби Google

Інші служби Google виявляють недійсні кліки (Youtube, Gmail, GTalk і т.д.)

Спосіб 6. Ваш веб-дизайн

Google чітко вказує, що рекламу AdSense не можна ховати і маскувати під дизайн сайту. Користувач повинен чітко розрізняти де реклама, а де контент сайту.

Спосіб 7. Виявлення і спостереження за технікою

Спосіб 8. Попередній моніторинг техніки "кліка"

Тобто дії відвідувача "до приходу на Ваш сайт" - простежується за допомогою тих же кукісів.

Як бачимо, арсенал Google у боротьбі з накруткою кліків дуже серйозний. Слід відзначити, що як тільки Вас засічуть на "накрутці кліків" Ваш обліковий запис може бути призупинений або закритий з попередженням або без такого.

Тепер Ваша справа подбати про те, щоб Ваша реклама працювала, а Ваш аккаунт ніколи не був забанений Гуглом.

Цей текст на російській мові був тут

Причіплений файлРозмір
google_girl.jpg22.75 КБ

Наприклад, може бути ще така

Наприклад, може бути ще така технологія. Рекламні блоки на сайті показуються тематичні, такі що цікаві саме відвідувачам певного сайту. Google може тимчасово на певному сайті показувати не тематичну рекламу і в такому разі кліків має бути значно менше. Якщо при цьому кількість кліків не зменшується - значить на такому сайті щось не так.

Зображення користувача makar.

Ідея досить цікава. Це

Ідея досить цікава. Це достовірна інформація, чи здогадка?