Вивіз сміття

Вивіз сміття


www.ave.ua


Компанія «АВЕ Івано-Франківськ» – гарант чистої і сталої якості життя

Компанія «АВЕ Україна» (100% дочірнє товариство Австрійської компанії «AVE Gruppe» розпочала наступний етап у розвитку сучасної створеної за європейськими стандартами промисловості з переробки відходів!

Група АВЕ зробила перші кроки на український ринок поводження з відходами у 2005 році, створивши підприємство за моделлю ДПП (державно-приватного партнерства) з Виноградівською районною радою Закарпатської області.
Після цього в 2008 році було створено наступне ДПП - підприємство за участі Коломийського району, міста Снятин та Снятинського району в Івано-Франківській області.

З січня 2010 року AВE працює на території міста та району Мукачеве у Закарпатській області.

2010 року придбавши частину компанії «ЕКО Львів Сервіс» та заснувавши підприємство ТОВ «АВЕ Львів» AВE стало провідним лідером на ринку збору відходів у м. Львові та Львівській області.

Наш сервіс обслуговує наразі понад 500.000 мешканців в трьох областях Західної України.

АВЕ безкоштовно надає мешканцям приватного сектору у користування 120 л. та 1100 л. пластикові контейнери для накопичення відходів - так, як це вже давно практикується у Європі.

Такі послуги успішно надаються у трьох областях Західної України.
AВE є надійним партнером для українських громад у розбудові європейської структури у сфері поводження з відходами.

З 01.08.2012 року компанія «АВЕ» в Івано-Франківську пропонує у західноукраїнському туристичному центрі Івано-Франківськ свою сучасну збиральну техніку згідно з найновішими європейськими екологічними стандартами!

На даний час компанія «АВЕ Івано-Франківськ» хоче, як і в Закарпатті і Львові, бути також надійним партнером для громад, середніх та великих промислових підприємств. Нашою першочерговою ціллю є звільнення жителів Івано-Франківська від занадто великої кількості відходів шляхом організації і розширення збору відходів у навколишніх населених пунктах. Тим самим зменшиться щоденна кількість відходів у місті - до цього часу відходи навколишніх населених пунктів скидалися здебільшого в контейнери і пункти збору міста Івано-Франківська.

В подальшому австрійська компанія «AВE Група» хоче встановити нові технічні екологічні стандарти збору промислового сміття. Для цього ми охоче запрошуємо кожне середнє та велике промислове підприємство до розробки спільно з нашими компетентними співробітниками концепції з утилізації і використання відходів для їхнього підприємства.

Компанія «АВЕ Івано-Франківськ» використовує нові сучасні автомобілі MAN - EURO 4 - які є не лише суттєво тихшими, але і викидають у декілька разів менше шкідливих вихлопних газів, що є значним внеском у кращу якість життя для жителів щільно населених міст.

Компанія «АВЕ» ставить також нові акценти збору відходів з приватних будинків! Лише компанія «АВЕ» успішно розвиває протягом 6 років європейську систему збору у контейнери ємністю 120 л. в кожному домогосподарстві! Це означає, що при укладенні договору між компанію «АВЕ» і власником будинку йому надається у користування новий контейнер фірми SULO ємністю 120 л. (німецького виробництва). Тоді збір відбувається вчасно (за точним графіком) один раз на тиждень (52 рази на рік) безпосередньо від дверей Вашого будинку!

Паралельно компанія «АВЕ» дискутує зі своїми експертами про вдосконалення в області селективного збору, а також вирішення утилізації побутових відходів у Івано-Франківській області. При цьому компанія «АВЕ» з 2008 року є надійним партнером Івано-Франківської обласної держадміністрації.

Спільно ми можемо багато здійснити для покращення якості життя мешканців Івано-Франківська,

1 крок - організація збору побутових відходів за хорошими європейськими нормами в м. Івано-Франківську та області.

2 крок - організація селективного збору пластмаси та паперу

3 крок - розробка і реалізація утилізації відходів згідно з європейськими нормами.


АВЕ гарантує це!
Будемо раді позитивній і конструктивній роботі в Івано-Франківську


Контакти підприємства:

AВE Україна ТОВ
Україна, 79008, місто Львів, площа Ринок, 18
тел. +38 032 242 52 62
факс +38 032 242 52 63
e-mail: office@ave.ua

АВЕ Івано - Франківськ
Україна. 76018, місто Івано -Франківськ, вулиця Січових Стрільців , 23,
тел. +38 (0342) 72 33 72,
факс +38 (0342) 72 33 73
e-mail: office.frankiwsk@ave.ua

AВE Виноградово ТОВ
Україна, 90300, місто Виноградів, вулиця Вакарова, 18
тел / факс +38 031 432 31 65
e-mail: office.frankiwsk@ave.ua

AВE Мукачево ТОВ
Україна, 89600, місто Мукачево, вулиця Грушевського, 4
тел. +38 031 312 22 69
факс +38 031 313 19 75
e-mail: office.lwiw@ave.ua

АВЕ Ужгород ТОВ
Україна, 88007, місто Ужгород, вулиця Проектна, 1 А
e-mail: office.uzhgorod@ave.ua

Завантажити в форматі Word:

Причіплений файлРозмір
AVE-Ivano-Frankivs'k.doc576.5 КБ
AVE-24-hour.jpg36.07 КБ
AVE-map.jpg52.63 КБ
AVE-photos.jpg41.09 КБ
AVE-logo.jpg4.1 КБ