Дошка оголошень

Якщо Ви хочете щось купити, продати, здати в оренду і т.д., надсилайте тексти і картинки оголошень на makar@makar.homelinux.net

Також можна додавати оголошення в коментарях, а зареєстровані користувачі можуть додавати дочірні сторінки до цієї підшивки.

Тут можна ознайомитись з усіма оголошеннями:

You are not watching this post, click to start watching
Причіплений файлРозмір
make-money.jpg34.94 КБ

Jooble

Jooble - это сайт, предназначенный для единственной цели: помочь Вам найти достойную работу.

На Jooble Вы найдете все актуальные вакансии в России. На странице результатов поиска Вы получите ссылки на самые подходящие вакансии Вашему запросу с более чем 425 сайтов по трудоустройству в России.

Мы постарались сделать Jooble таким, чтобы он максимально экономил Ваше время и усилия и, введя один запрос, Вы нашли работу, которая подходит именно Вам. Мы создали множество инструментов для удобства поиска и точности его результатов. Расширенный поиск, а также множество дополнительных фильтров помогут Вам быстро найти работу своей мечты. Единственное условие - такая работа должна в принципе существовать.

Наша команда ежедневно работает над тем, чтобы сделать поиск работы для Вас более удобным и легким. Jooble постоянно развивается и дополняется новыми возможностями. Поэтому, если у Вас есть пожелания или Вы нашли недостатки на сайте, сообщите нам об этом.

Удачного Вам поиска,

Ваша команда Jooble

БУДІВЕЛЬНА ЛІЦЕНЗІЯ (ПІДГОТОВКА та ОТРИМАННЯ)

БУДІВЕЛЬНА ЛІЦЕНЗІЯ (ПІДГОТОВКА та ОТРИМАННЯ)

Державною архітектурно-будівельною інспекцією, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2012 року від 27.02.2012 № 148 до постанови Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 № 1396 «Про ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури» запроваджено новий Порядок ліцензування, пов’язаної з будівництвом об’єкта архітектури, який за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання належить до IV і V категорії складності (далі — будівельна діяльність). Ці роботи здійснюються відповідно до наступних розділів Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури класу наслідків (відповідальності) СС3 – значні наслідки (V категорії складності), клас СС2 – середні наслідки (IV категорії складності):

- Загальні вимоги;
- Вимоги до проведення будівельних та монтажних робіт;
- Вимоги до монтажу інженерних мереж;
- Вимоги до будівництва транспортних мереж.

Вартість отримання будівельної ліцензії від 3601,70 грн.
Державне мито 1 мінімальна з/п за видачу бланка ліцензії
Регіон дії територія України
Термін дії 3 роки - отримання вперше
5 років - повторне отримання
Час оформлення ліцензії 10 робочих днів

Наказом Державної архітектурно-будівельної інспекції від 23.02.2010 р. № 29 Спілку спеціалістів в галузі будівництва уповноважено на проведення ліцензійної експертизи суб'єктів будівельної діяльності терміном на 5 років без обмежень переліку робіт, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури.

Повний кодифікатор видів робіт 2012
Класифікація видів робіт відповідно до класів наслідків СС3, СС2, СС1
Розширений перелік робіт з монтажу технологічного устаткування
Розширений перелік з виконання пусконалагоджувальних робіт
Перелік документів та відомостей необхідних для отримання будівельної ліцензії (примірний)

Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» внесено зміни до статті 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» в частині врегулювання питань професійної атестації відповідальних виконавців робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, запровадження обов'язкової професійної атестації (сертифікації фахівців) набуло чинності з 1 червня 2012 року. Громадяни, які одержали відповідний кваліфікаційний сертифікат, можуть виконувати окремі види робіт (послуг), пов'язані із створенням об'єкта архітектури, без відповідної ліцензії.
Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554 «Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури» визначено відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури: Архітектор, Інженер-проектувальник, інженер технічного нагляду, Експерт.
Юридична та фізична особа (підприємець) - суб'єкти господарської діяльності, що мають намір провадити будівельну або проектну діяльність, повинні отримати ліцензію та/або кваліфікаційний сертифікат згідно з чинним законодавством.
Напрямком діяльності Спілки спеціалістів в галузі будівництва є надання послуг суб'єктам господарської діяльності у сфері капітального будівництва та реконструкції житла та об'єктів соціального призначення в Україні, сприяння поліпшенню якості будівництва, популяризації прогресивних проектних рішень, будівельних матеріалів і виробів в Україні.
З метою досягнення професійного і високоефективного вирішення питань запрошуємо до співробітництва керівників підприємств та організацій будівельної галузі. У разі необхідності спеціалісти нашого підприємства надають безкоштовні консультації та проведуть перед ліцензійну підготовку суб'єктів господарювання.

ВІД ІДЕЇ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ

0663964264
0980629332
alians_eco@yahoo.com
0342 527-545 факс
Skype: volodymyr.trush1


Завантажити в форматі Word:

Причіплений файлРозмір
budivel'na_licenzaja_pidgotovka_ta_otrymannja.jpg46.77 КБ
budivel'na_licenzaja_pidgotovka_ta_otrymannja.doc41 КБ

Вивіз сміття

Вивіз сміття


www.ave.ua


Компанія «АВЕ Івано-Франківськ» – гарант чистої і сталої якості життя

Компанія «АВЕ Україна» (100% дочірнє товариство Австрійської компанії «AVE Gruppe» розпочала наступний етап у розвитку сучасної створеної за європейськими стандартами промисловості з переробки відходів!

Група АВЕ зробила перші кроки на український ринок поводження з відходами у 2005 році, створивши підприємство за моделлю ДПП (державно-приватного партнерства) з Виноградівською районною радою Закарпатської області.
Після цього в 2008 році було створено наступне ДПП - підприємство за участі Коломийського району, міста Снятин та Снятинського району в Івано-Франківській області.

З січня 2010 року AВE працює на території міста та району Мукачеве у Закарпатській області.

2010 року придбавши частину компанії «ЕКО Львів Сервіс» та заснувавши підприємство ТОВ «АВЕ Львів» AВE стало провідним лідером на ринку збору відходів у м. Львові та Львівській області.

Наш сервіс обслуговує наразі понад 500.000 мешканців в трьох областях Західної України.

АВЕ безкоштовно надає мешканцям приватного сектору у користування 120 л. та 1100 л. пластикові контейнери для накопичення відходів - так, як це вже давно практикується у Європі.

Такі послуги успішно надаються у трьох областях Західної України.
AВE є надійним партнером для українських громад у розбудові європейської структури у сфері поводження з відходами.

З 01.08.2012 року компанія «АВЕ» в Івано-Франківську пропонує у західноукраїнському туристичному центрі Івано-Франківськ свою сучасну збиральну техніку згідно з найновішими європейськими екологічними стандартами!

На даний час компанія «АВЕ Івано-Франківськ» хоче, як і в Закарпатті і Львові, бути також надійним партнером для громад, середніх та великих промислових підприємств. Нашою першочерговою ціллю є звільнення жителів Івано-Франківська від занадто великої кількості відходів шляхом організації і розширення збору відходів у навколишніх населених пунктах. Тим самим зменшиться щоденна кількість відходів у місті - до цього часу відходи навколишніх населених пунктів скидалися здебільшого в контейнери і пункти збору міста Івано-Франківська.

В подальшому австрійська компанія «AВE Група» хоче встановити нові технічні екологічні стандарти збору промислового сміття. Для цього ми охоче запрошуємо кожне середнє та велике промислове підприємство до розробки спільно з нашими компетентними співробітниками концепції з утилізації і використання відходів для їхнього підприємства.

Компанія «АВЕ Івано-Франківськ» використовує нові сучасні автомобілі MAN - EURO 4 - які є не лише суттєво тихшими, але і викидають у декілька разів менше шкідливих вихлопних газів, що є значним внеском у кращу якість життя для жителів щільно населених міст.

Компанія «АВЕ» ставить також нові акценти збору відходів з приватних будинків! Лише компанія «АВЕ» успішно розвиває протягом 6 років європейську систему збору у контейнери ємністю 120 л. в кожному домогосподарстві! Це означає, що при укладенні договору між компанію «АВЕ» і власником будинку йому надається у користування новий контейнер фірми SULO ємністю 120 л. (німецького виробництва). Тоді збір відбувається вчасно (за точним графіком) один раз на тиждень (52 рази на рік) безпосередньо від дверей Вашого будинку!

Паралельно компанія «АВЕ» дискутує зі своїми експертами про вдосконалення в області селективного збору, а також вирішення утилізації побутових відходів у Івано-Франківській області. При цьому компанія «АВЕ» з 2008 року є надійним партнером Івано-Франківської обласної держадміністрації.

Спільно ми можемо багато здійснити для покращення якості життя мешканців Івано-Франківська,

1 крок - організація збору побутових відходів за хорошими європейськими нормами в м. Івано-Франківську та області.

2 крок - організація селективного збору пластмаси та паперу

3 крок - розробка і реалізація утилізації відходів згідно з європейськими нормами.


АВЕ гарантує це!
Будемо раді позитивній і конструктивній роботі в Івано-Франківську


Контакти підприємства:

AВE Україна ТОВ
Україна, 79008, місто Львів, площа Ринок, 18
тел. +38 032 242 52 62
факс +38 032 242 52 63
e-mail: office@ave.ua

АВЕ Івано - Франківськ
Україна. 76018, місто Івано -Франківськ, вулиця Січових Стрільців , 23,
тел. +38 (0342) 72 33 72,
факс +38 (0342) 72 33 73
e-mail: office.frankiwsk@ave.ua

AВE Виноградово ТОВ
Україна, 90300, місто Виноградів, вулиця Вакарова, 18
тел / факс +38 031 432 31 65
e-mail: office.frankiwsk@ave.ua

AВE Мукачево ТОВ
Україна, 89600, місто Мукачево, вулиця Грушевського, 4
тел. +38 031 312 22 69
факс +38 031 313 19 75
e-mail: office.lwiw@ave.ua

АВЕ Ужгород ТОВ
Україна, 88007, місто Ужгород, вулиця Проектна, 1 А
e-mail: office.uzhgorod@ave.ua

Завантажити в форматі Word:

Причіплений файлРозмір
AVE-Ivano-Frankivs'k.doc576.5 КБ
AVE-24-hour.jpg36.07 КБ
AVE-map.jpg52.63 КБ
AVE-photos.jpg41.09 КБ
AVE-logo.jpg4.1 КБ

Встановлення відеонагляду

Системи відеонагляду

Індивідуальний підхід
Монтаж і налаштування відеоспостереження
Планування, встановлення і супровід систем

Дзвоніть:
0971072909
0671568179
0665433034
0661877234

Viber:
0661877234
0971072909

http://makar.homelinux.net/node/1734

Причіплений файлРозмір
videonaglyad.png223.14 КБ

Всі види будівельних та ремонтних робіт за реальними цінами

Всі види будівельних та ремонтних робіт за реальними цінами

КОМПАНІЯ ПРОПОНУЄ:

Будівництво під ключ, торгівля будівельними матеріалами.
Індивідуальний підхід до кожного Замовника та його Об'єкту.
Гнучка система цін.
Стислі терміни будівництва. Великий досвід виконання робіт.
Гарантія якості виконаних робіт.

Роботи в повному обсязі на території Івано-Франківської області.

ВІД ІДЕЇ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ

Причіплений файлРозмір
bud.jpg26.89 КБ
bud-small.jpg10.89 КБ

ГІПСОКАРТОННІ СИСТЕМИ "GRAND STEEL", ПРОФНАСТИЛ та ОЦИНКОВАНИЙ ЛИСТ. ОПТОМ ВІД ВИРОБНИКА

КОМПАНІЯ "GRAND STEEL" пропонує Вам ОПТОМ ВІД ВИРОБНИКА:

Наша компанія виготовляє весь асортимент профілю для гіпсокартонних систем в трьох товщинах:

0,35мм - економ
0,40мм - стандарт
0,54мм - евро

Вся продукція виготовлена із Словацької сталі USS Kosice. Це має велику перевагу над іншими виробниками, так як гарантія стабільної якості.

Не менш важливою продукцією є профнастил, виробництво якого GRANDSTEEL розпочав в Україні в 2011 році. На сьогоднішній день пропонується три основних види профнастилу: Т-10, Т-14, Т-18 в товщинах 0,40 мм, 0,45 мм, 0,50 мм з використанням сировини нашого партнера USS Kosice. І знову ж таки: ми гарантуємо якість покриття цинку та полімеру, ваша огорожа чи покрівля будуть надійними та довговічними.

GS-GRANDSTEEL пропонує сталь оцинковану та з полімерним покриттям виробництва USS Kosice в широкому асортименті, а також приймає індивідуальні замовлення, надає послуги по порізці сталі на штрипс чи листи.
Виробник запрошує до співпраці приватних підприємців для реалізації продукту.

Наші представники:

Подробиці на сайті:

Готель «Wellland» в Карпатах

Готель «Wellland» в Карпатах

http://wellland.com.ua

Готель «Wellland» в Карпатах

«Wellland» — це готель хорошого тону. Тут зупиняються ті, хто приїжджає у Карпати, щоб спокійно відпочити. У нашому готелі для цього є все — зі смаком і повагою до гостя обставлені кімнати, сучасні комунікації, ресторан, бар, сауна і конференц-зал.

Навколо будівлі теж знайдеться на що подивитися. У піднесеному на висоту 150м над навколишнього гористою місцевістю готелі під вікнами і терасами, як на гігантській долоні велетня, розкинулися засніжені взимку та смарагдово-зелені навесні і влітку соснові ліси і безкраї полонини, мальовничі гуцульські поселення.

У готелі «Wellland» ми пропонуємо 20 комфортабельних номерів. Це трикімнатні апартаменти, 4 двокімнатних люкса, 4 однокімнатних напівлюкси. Також є покращені стандартні номери з додатковим спальним місцем.

Як до нас добратися:

• Громадським транспортом
• Поїздом «Львів–Рахів»
• Дизельним потягом «Івано-Франківськ–Рахів» (до Яремче)
• Маршрутними таксі «Івано-Франківськ–Верховина», «Івано-Франківськ–Поляниця (Буковель)» (відправлення щогодини). Виходити на зупинці «Ямна»
• Автомобілем: до міста Івано-Франківськ, далі автотрасою Н-09 до міста Яремче, від центру приблизно 3км трасою, повернути ліворуч за вказівником до вулиці І. Франка

Адреса отелю «Wellland»:

Україна, Івано-Франківська область,
м. Яремче, вул. Івана Франка 12/1а
• +38 (066) 380-44-66, +38 (03434) 3-12-23 (рецепція)
• +38 (03434) 3-12-73 (факс)
• e-mail: info@wellland.com.ua


Завантажити в форматі Word:

Причіплений файлРозмір
welland-hotel-1100.jpg151.94 КБ
welland-hotel-600.jpg47.53 КБ
welland-hotel-400.jpg22.41 КБ
welland-koshyk-920.jpg62.03 КБ
welland-koshyk-600.jpg36.54 КБ
welland-koshyk-400.jpg19.17 КБ
welland-restaurant-920.jpg51.9 КБ
welland-restaurant-600.jpg32.05 КБ
welland-restaurant-400.jpg17.35 КБ
wellland.doc183.5 КБ

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА МАЙНА

ТзОВ "АЛЬЯНС-ЕКОРЕСУРС" ПРОПОНУЄ:

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА МАЙНА

В Україні відбувається активне формування і розвиток ринку нерухомості, який фактично відображає усі проблеми економіки. Він характеризується нерівномірним розвитком своїх окремих сегментів, недосконалою законодавчою базою і поки що невисокою інвестиційною ліквідністю громадян і юридичних осіб.
Оцінка майна та майнових прав - це процес визначення їх вартості у відповідності з процедурами, визначеними положеннями (національними стандартами), затвердженими Кабінетом Міністрів України, методиками та іншими нормативно-правовими актами, затвердженими Кабінетом Міністрів України або Фондом державного майна України.
Оцінка майна та майнових прав проводиться:
• за згодою сторін договору;
• за вимогою однієї із сторін договору;
• у випадках обов’язковості проведення оцінки, встановлених законодавством (ст.7 Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність” № 2658-III від 12.07.2001 р.);
• за рішенням суду;
• для досудового вирішення майнових спорів.
Оцінка майна проводиться на підставі договору між суб’єктом оціночної діяльності - суб’єктом господарювання та замовником оцінки або на підставі ухвали суду про призначення відповідної експертизи щодо оцінки майна. Звіт про оцінку майна є документом, що містить висновки про вартість майна та підтверджує виконані процедури з оцінки майна суб’єктом оціночної діяльності - суб’єктом господарювання відповідно до договору. Звіт підписується оцінювачами, які безпосередньо проводили оцінку майна, і скріплюється печаткою та підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності. Вимоги до змісту звіту про оцінку майна, порядку його оформлення та рецензування встановлюються положеннями (національними стандартами) оцінки майна. Зміст звіту про оцінку майна повинен містити розділи, що розкривають зміст проведених процедур та використаної нормативно-правової бази з оцінки майна. Акт оцінки майна є документом, що містить висновки про вартість майна та підтверджує виконані процедури з оцінки майна, здійсненої суб’єктом оціночної діяльності - органом державної влади або органом місцевого самоврядування самостійно. Якщо процедурами з оцінки майна для складання акта оцінки майна передбачене попереднє проведення оцінки майна повністю або частково суб’єктом оціночної діяльності - суб’єктом господарювання, звіт про оцінку такого майна додається до акта оцінки майна. Акт оцінки майна підлягає затвердженню керівником органу державної влади або органу місцевого самоврядування.
Професійна підготовка оцінювачів здійснюється навчальними закладами, які уклали угоди про співробітництво з професійної підготовки оцінювачів з Фондом державного майна України. Фонд державного майна України повинен сприяти створенню конкурентного середовища серед навчальних закладів, які здійснюють професійну підготовку оцінювачів. Професійна підготовка оцінювачів складається з навчання за програмами базової підготовки та підвищення кваліфікації. Загальні вимоги до змісту навчальних програм підлягають обов’язковому погодженню Наглядовою радою з питань оціночної діяльності. Фонд державного майна України та саморегулівні організації оцінювачів спільно здійснюють контроль за якістю професійної підготовки оцінювачів. Оцінювачі зобов’язані не рідше одного разу в два роки підвищувати кваліфікацію за програмою підвищення кваліфікації. Невиконання цієї вимоги є підставою для зупинення дії кваліфікаційного свідоцтва оцінювача.
Проведення оцінки є обов’язковим у випадках:
• передачі майна під заставу;
• оподаткування майна та визначення розміру державного мита у відповідності з законом;
• переоцінки основних засобів для цілей бухгалтерського обліку;
• визначення вартості внесків учасників та засновників господарського товариства, якщо в зазначене товариство вкладається майно створення підприємств (господарських товариств) на основі державного або комунального майна;
• господарських товариств з державною (комунальною) часткою майна, а також у випадку виходу (виключення) учасника або засновника зі складу такого товариства;
• передачі в оренду;
• реорганізації, банкрутстві, ліквідації державних, комунальних підприємств та підприємств (господарських товариств) з державною часткою майна (часток комунального майна);
• виділення або визначення частки майна в спільному майні, яке містить державну (комунальну) частку;
• приватизації та іншого відчуження у випадках, встановлених законодавством, оренди, міни, страхування державного (комунального) майна, а також повернення цього майна на основі рішення суду;
• визначення збитків або розміру відшкодування у випадках, встановлених законом;
• в інших випадках за рішенням суду або у зв’язку з необхідністю захисту громадських інтересів.
Експертна оцінка – процедура визначення вартості майна, майнових і немайнових прав, нематеріальних активів і бізнесу. При оцінці об’єкта враховуються багато факторів: місце розташування, наявність і якість інфраструктури, вартість прав оренди на землю, технічний стан будівлі та ін.
Експертна оцінка проводиться для фізичних і юридичних осіб за наступними напрямками:
1) оцінка нерухомості, в тому числі: житлової (квартир, котеджів, індивідуальальних будинків - для продажу, застави, викупу, страхування); комерційної (офісів, готелів, складів, магазинів, кафе, барів);
2) оцінка об’єктів комунальної власності для визначення орендної плати та для викупу;
3) оцінка машин, передавальних пристроїв та обладнання;
4) оцінка автотранспортних засобів;
5) оцінка цілісних майнових комплексів, цінних паперів та нематеріальних активів;
6) оцінка податкової застави;
7) оцінка пакетів акцій ВАТ для внесення в статутний фонд;
8) оцінка об’єктів незавершеного будівництва ВАТ для подальшого відчуження;
9) оцінка об’єктів ВАТ для купівлі-продажу;
10) оцінка промислової нерухомості (заводських будівель і споруд);
11) оцінка незавершеного будівництва;
12) оцінка об’єктів інтелектуальної власності.
На сьогоднішній день реальну вартість об’єкта визначають різноманітні фактори: від загальних соціально-економічних умов до багатьох специфічних властивостей об’єкта оцінки. І тільки досконале знання і облік цих факторів дозволяє отримати об’єктивну інформацію для прийняття правильних рішень…

ВІД ІДЕЇ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ

0663964264
0980629332
alians_eco@yahoo.com
0342 527-545 факс
Skype: volodymyr.trush1


Завантажити в форматі Word:

Причіплений файлРозмір
ekspertna_ocinka_majna.jpg44.28 КБ
ekspertna_ocinka_majna.doc35 КБ

Електро- та світло-технічна продукція вітчизняних та іноземних виробників

Електро- та світло-технічна продукція вітчизняних та іноземних виробників

Пропонуємо Вам електро- та світло-технічну продукцію вітчизняних та іноземних виробників. Напрямком нашої діяльності є своєчасне постачання продукції до замовника, а також надання повної інформації про продукцію (каталоги, сертифікати, інструкції та ін.)

Основні види продукції, які ми пропонуємо:
-Автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, низьковольтна апаратура (ABB, MOELLER, ELECTRO).
-Світильники різного типу:
- Точкові (FERON, FM-LUX, LUMEN);
- Паркові (FERON, TINKO);
- Тротуарні (FERON);
- Растрові (FM-LUX, LUMEN);
- Зовнішні (FERON, BORSAN, LUMEN, UES, KALMAKSAN);
- ПВХ (FM-LUX, LUMEN, UES);
- Люстри та «бра» (FERON, BORSAN);
- Прожектори (FERON, FM-LUX, UES).
-Лампи:
- енергозберігаючі (LUMMAX, REALUX);
- галогенні (REALUX, HOROZ, FERON);
- люмінесцентні (PHILIPS, OSRAM, LUMEN);
- світодіодні (LUMMAX, REALUX, FERON);
- рефлекторні (REALUX, PHILIPS, HOROZ, FERON);
- розжарювання (REALUX, PHILIPS, HOROZ, ГЛЯНЦ).
-Кабельна продукція (КТМ, НІВІТ).
-Стабілізатори напруги:
- трансформаторні (ЩИТ, RUCELF);
- без трансформаторні (НОВАТЕК).
-Вимикачі, розетки та фурнітура (EL-Bi, ViKO, LUXEL, WEGA).
-Подовжувачі, колодки, мережеві фільтри, подовжувачі на котушці (SVITTEX, ViKO, LUXEL).
-Вимірювальні прилади, таймери, реле напруги, реле струму, терморегулятори, рубильники, перемикачі фаз (DigiTOP, НОВАТЕК, ELECTRO).
-Кабельні канали (ОМІС).
-Гофро-трубки (ФАБЕРПЛАСТ, МАРС).
- Металорукав (MUTLUSAN, BORSAN).
- Коробки під лічильники, під автомати, під розетки та вимикачі, щитки(ФАБЕРПЛАСТ, ELECTRO, VIKO, BORSAN).

Для гуртових клієнтів ми надаємо особливі привілеї:
індивідуальний підхід до кожного клієнта (перегляд цін та знижок);
термінова доставка;
різні варіанти оплати;
забезпечення рекламною продукцією та стендами.

Ми налаштовані на довгострокову співпрацю з нашими клієнтами.

ЗДАНО!!! Здаємо в оренду три-кімнатну квартиру в місті Івано-Франківськ

ЗДАНО!!!

Здаємо в оренду три-кімнатну квартиру в місті Івано-Франківськ по вулиці Української дивізії.
Телефон, холодильник, телевізор + кабельне ТБ, пральна машина, індивідуальне опалення.

(050) 914-10-60 (МТС)
(097) 727-20-02 (Київстар)

Комп’ютери, ноутбуки, планшети.

Комп’ютери, ноутбуки, планшети.
Ремонт, доставка, гарантія, сервіс.
Дзвоніть 066-18-77-234, 067-156-81-79
Сергій
viber/whatsapp/telegram/signal:
+380661877234
skype: makarsoft
email: makars@gmail.com
http://makar.homelinux.net/node/9

Причіплений файлРозмір
2019-09-05-13-24-10.png119.25 КБ

Кондиціонери та системи вентиляції

Кондиціонери та системи вентиляції


КОНТАКТНІ ДАНІ

Володимир
спеціаліст з продажу кондиціонерів

+38 (098)768 35 09,
+38 (050)678 71 53

email: sereduk_v@mail.ru


Як вибрати кондиціонер


Що Ми Вам пропонуємо? Як Ми працюємо!

Якщо Ви знайшли потрібний товар телефонуйте або залиште запит - по ціні зійдемось!
Оплата на місці отримання!

Вам нікуди не потрібно виходити наша техніка  сама приходить додому! 
Якщо Ви не знайшли потрібну побутову техніку в Нашому інтернет-магазині, не засмучуйтеся. Зв'яжіться з нашими фахівцями, Ми знайдемо і доставимо потрібну Вам техніку за найнижчою ціною! 

Наші переваги:

- Безкоштовна доставка по місту
- Мінімальна ціна доставки по Району
- Договора з перевізниками суттєво знижують ціну доставки по Україні
- Індивідуальний підхід до потреб кожного покупця
- Гнучка система знижок
- При потребі встановлюємо техніку
- Ми не продаємо товар Ми продаємо вигоди.Причіплений файлРозмір
kondycionery.jpg32.67 КБ
kondycionery-svidoctvo-big.jpg628.52 КБ
kondycionery-svidoctvo-small.jpg65.54 КБ

Куплю трубу б/у (бувшу в користуванні). Нержавійка Ø33 стінка 1,5 довжина 4,5 м 18ХН10Т

Куплю трубу б/у (бувшу в користуванні)
Нержавійка Ø33 стінка 1,5 довжина 4,5 м 18ХН10Т

тел. 050-540-35-76
Іван Михайлович

gorodenka.sugar@gmail.com

Маски

Маски

Человеческая тупость таки вынудила меня написать трэд о масках и нужно ли их носить здоровым или только больным? И какие виды масок есть, какие из них самые эффективные, а какие не очень. Нужно ли еще что-то кроме масок или этого достаточно? Итак, приступимс...

Я работаю в компании, которая уже больше 100 лет выпускает средства защиты для работников по всему миру. Это и пожарные, и врачи, работники нефтяной и угольной промышленности и тд и тп. Мы производим начиная от одноразовых масок, до огромных защитных систем для фабрик и заводов.

Немного о короновирусе и его размерах, чтобы понимать какие маски его отфильтруют, а какие нет: его средний размер 0.1 микрон. На картинке более наглядно показано в масштабе размер относительно размера эритроцита, размер которого 7 микрон.

Теперь когда мы знаем примерно размер этого ёжика-гаденыша, мы уже можем поговорить о масках, которые: а) могут его полностью отфильтровать; б) могут отфильтровать частично тк ёжик любит "кататься" в воздухе на частичках пыли, спор, каплях влаги или даже слюны человека...

Начнем с самой высокой защиты - PAPR (Powered Air-Purifying Respirator). Этот девайс фильтрует входящий воздух по десяткам показателей, включая токсичные газы, вирусы и бактерии. Электрический мотор поддерживает необходимое давление и доставляет совершенно чистый воздух.

Следующей в защите от короновируса идут полнолицевые маски со сменными картриджами. Полная защита лица убережет от попадания вируса на слизистую глаз, а правильно подобранный картридж убережет от вдыхания вируса через нос и рот.

Далее пойдут уже маски, которые не защищают лицо полностью (глаза открыты), поэтому не стоит забывать о защите глаз очками - респираторы "полулицевые" (Half-Mask Respirator). А вот тут уже более подробно остановимся на уровнях защиты, которые подходят чтобы противостоять "ёжику"

Запомните! Самый высокий уровень защиты, имеющийся для респираторов и который способен ПОЛНОСТЬЮ отфильтровать короновирус - "FFP3" тк размер нашего "ёжика" в десятки раз больше, чем способен отфильтровать FFP3 респиратор! Именно этот тип рекомендован для использования в клиниках

В некоторых странах в связи с пандемией короновируса даже запретили в розничной продаже FFP3-респираторы, чтобы обеспечить ими больницы и клиники в необходимом объеме. И это действительно работающая вещь!

Некоторые производители обозначают FFP3 респираторы и маски также сокращенно просто "P3" - можете быть спокойны - это тот же FFP3 c максимальным уровнем защиты!

Дальше идем на понижение уровня защиты - респиратор FFP2 (средний уровень) и FFP1 (низкий уровень). Эти респираторы уже могут "пропускать" нашего "ёжика", но вопрос лишь в количестве. FFP1 их пропустит больше. НО! Как мы помним - ёж крепится к частицам, которые эти респираторы с легкостью могут задержать и отфильтровать, поэтому шансы не заразиться довольно высоки! Но если у вас есть выбор между FFP1 и FFP2 (тк вполне возможно что FFP3 уже стали под запретом для продажи у вас в стране), то лучше остановить свой выбор на FFP2.

Очень много вижу в продаже фильтров для респираторов под названием "PM2.5". Не путать с "P2"! Цифра в названии означает размер частицы в микронах, которую фильтр способен отфильтровать - итого 2.5 микрона. Вспоминаем, что размер ёжика - 0.1 микрон и теперь понимаем что к чему.

Отдельно хочу также остановиться на респираторах N95 - он рекомендован в клиниках США, но его фильтрующая способность - это частицы более 0.3 микрона, т.е. "ёжик" может просочиться. Я бы поставил его по фильтрующим способностям между FFP2 и FFP3 (очень хорошо, но не идеально)

И теперь наконец "вишенка на тортике" - 3-слойная хирургическая маска! Я уже столько бреда наслушался про эту маску, но хотелось бы поделиться с вами информацией, которая возможно поможет вам спасти вашу жизнь. Не стоит недооценивать этот тип маски, (особенно не имея других)!

Ученые из Эдинбургского университета провели исследование, в котором хотели выяснить - как хорошо различного типа маски справятся с фильтрацией частичек размером в 0.007 микрон (вспоминаем размер нашего "ежа" - 0.1 микрон) и среди прочих решили попробовать и хирургическую маску.

И каково же было их изумление, что простая хирургическая маска задержала 80%!!! испытуемых частичек! Т.е. чисто теоретически хирургическая маска способна на 80% увеличить ваш шанс не заразиться от короновируса тк испытуемые образцы были гораздо меньше нашего "ежа"! Отчет:

Поэтому если вам говорят, что "та зачем тебе та маска - сказали же что оно неэффективно и носить должны лишь больные чтобы не расплевать вокруг!" - ткните им в нос пожалуйста вот этой ссылочкой с результатами замеров

https://smartairfilters.com/en/blog/do-pollution-masks-work/

Даже самый простой хлопчатый шарфик или баф согласно замерам смог остановить 28% частичек. Согласитесь - это лучше чем ничего и прямой контакт с вирусом!

У врачей есть понятие "вирусная нагрузка" (кто хочет можете найти на википедии определение) - чем меньше копий вируса попадает в организм, тем эффективнее имунная система справляется с задачей. Другими словами поцеловать зараженного человека не то же самое, что вдохнуть 1 частицу

Поэтому не слушайте никого - защищайте себя и свою семью любыми доступными для вас типами масок. Не бойтесь выглядеть глупо в маске - мертвым выглядеть куда хуже!

Update! Вижу очень много вопросов типа: а) сколько можно носить маски?; б) можно ли их использовать повторно?; в) можно ли их стирать и стерилизовать? Попробуем прояснить эти наболевшие вопросы чтобы не отвечать каждому отдельно тк вас много, а я один :-)

а) FFP1-FFP3 респираторы рассчитаны на эффективную работу в течении 4-6 часов. Максимально допустимое время использования - 8 часов, но учтите, что после 6 часов использования эффективность стремительно падает! После использования осторожно снимаете, не прик-ясь к внешней поверхности и утилизируете. Хирургическая маска 3-хслойная - в условиях вирусной опасности время работы до 2-х часов! После 2-х часов осторожно снимаем и утилизируем!

б) У некоторых респираторов FFP1-FFP3 есть маркировка буковкой «R» (напр. FFP3 R)- это означает, что респиратор допускается использовать повторно, НО! - это не для условий использования при вирусной угрозе! Имеется ввиду работа например с асбестом - вы вышли из зоны работы, сняли респиратор, пообедали, вернулись к работе и надели опять респиратор. Всё. При вирусной угрозе респиратор нельзя использовать повторно! Сняли и утилизировали! С хирургическими масками еще проще - они одноразовые! Сняли и утилизировали, взяли новую!

в) многие спрашивают «почему нельзя стирать и стерилизовать такие как на картинке респираторы?». Ответ кроется в их принципе работы - электростатическом эффекте. Это не просто «сито», а сито с некого рода магнитными свойствами, которые притягивают к волокнам частицы.

Такой же эффект используется в кухонных вытяжках (кстати говоря). При увлажнении респиратора электростатический эффект постепенно теряется и эффективность падает. Поэтому СТИРАТЬ респираторы ни в коем случае нельзя!

Теперь насчет стерилизации - мы уже выяснили что при намокании свойства респиратора теряются, а во время дыхания мы увлажняем его при выдохе, поэтому тут вопрос больше не в стерилизации, а в том что ее просто нет смысла проводить тк респ-р так или иначе уже отнюдь не так эффек-н!

Напоследок всем тем кто до сих пор считает, что «маски нужно носить лишь больным» - если вам здоровому скажут зайти в палату с зараженным и предложат одеть маску - вы откажетесь тк это «неэффективно»? Замислене обличчяОбличчя, що підморгує Или оденете? Я лично врачей без масок почему-то в клиниках не видел. А вы?

Можно ли гладить хирургическую одноразовую маску и использовать повторно: НЕТ, НЕЛЬЗЯ! Между двумя слоями нетканого материала находится ФИЛЬТРУЮЩИЙ материал, который так же как и у респираторов теряет свои свойства после увлажнения. Максимум два часа и утилизация!

Для тех, кто шьет свои маски за неимением возможности приобрести более качественные - количество слоев марли должно быть не менее 6! Время «работы» такой маски - 1-2 часа максимум! Затем дезинфекция (желательно высокотемпературная). Это уже не от меня совет, а от старых врачей!

https://twitter.com/Pasichnik84/status/1241068878198976512
https://twitter.com/Pasichnik84

#коронавірус #коронавирус #2019-nCoV #COVID-19 #SARS-CoV-2 #Маски

Причіплений файлРозмір
maski_001.jpeg29.46 КБ
maski_002.jpeg34.96 КБ
maski_003.jpeg31.77 КБ
maski_004.jpeg10.34 КБ
maski_005.jpeg40.43 КБ
maski_006.jpeg38.68 КБ
maski_007.jpeg35.68 КБ
maski_008.jpeg41.35 КБ
maski_009.png230.23 КБ
maski_009.jpeg43.46 КБ

ОБ’ЄКТИВНІ ФІНАНСОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Швидше за все можна досягнути власних цілей, якщо знаєш до них найкращий шлях. Це стосується як керування автомобілем, так і Ваших фінансів. Ми допоможемо Вам знайти такий шлях. Разом з Вами ми з'ясуємо, чого Ви бажаєте досягти у житті і як краще за все використати Ваші можливості, щоб досягти мети якнайшвидше.
Ваші відповіді будуть основою для консультаційних порад. Ми проаналізуємо для Вас можливості фінансового ринку і знайдемо прості рішення, які як найкраще задовольнять Ваші потреби щодо страхового захисту, капіталовкладень, пенсійного забезпечення та власного помешкання. І все це для того, щоб Ви могли з впевненістю сказати: «Нехай ЗАВТРА приходить».

Особистий фінансовий план
Особистий фінансовий план - це документ, що демонструє, як Ви з допомогою наявних у Вас можливостей (накопичень, активів) та при вибраній Вами стратегії інвестування, зможете стати власником Ваших фінансових цілей.

Я пропоную Вам скористатися моїми послугами з розробки та запровадження особистого фінансового плану з трьох частин:

Фінансовий план ЗАХИСТУ:
• Захист на випадок переривання процесу отримання доходів;
• Фінансове забезпечення дітей;
• Гідний рівень життя у пенсійному віці;
• Фінансовий захист сім'ї;
• Оптимальний медичний захист;
• Захист особистого майна;

Фінансовий план КОМФОРТУ:
• Власна квартира, будинок чи автомобіль;

Фінансовий план ІНВЕСТУВАННЯ:
• Планомірне створення власного капіталу;
• Фінансова незалежність.

Причіплений файлРозмір
ovb.jpg44.83 КБ

Пенсійна реформа

До уваги власників бізнесу, керівників компаній, топ-менеджерів та головних бухгалтерів

Пенсійна реформа в Україні нарешті рушила, і цей рух дедалі прискорюється. Проект проведення пенсійної реформи було розглянуто у Верховній Раді. Зараз відбувається його обговорення, а вже в середині лютого проект закону депутати голосуватимуть у першому читанні.

Пропонуємо надати співробітникам Вашої компанії всебічну інформацію ЗРОЗУМІЛОЮ мовою в ДОСТУПНІЙ формі про зміни, які очікуються в пенсійному забезпеченні та про те, як до них слід готуватися вже сьогодні. Ми готові зустрітися з керівниками та співробітниками Вашої компанії в будь-який зручний для Вас час та відповісти на такі запитання:

- Чому проводиться пенсійна реформа?
- Чому пенсійна реформа потрібна і корисна кожному?
- Чому підвищують пенсійний вік?
- В скільки років можна вийти на пенсію?
- З яких трьох частин буде складатися пенсія?
- Які особливості, переваги та ризики кожної складової пенсії?
- Коли слід починати думати про свою пенсію?
- Як спланувати та обчислити рівень своєї пенсії?
- Що можна і треба зробити для забезпечення собі достойної пенсії вже сьогодні?
- Яким чином найманий працівник може боротися з інфляцією?
- Які зміни на фінансовому ринку будуть стосуватися кожного?
- Яким чином власник бізнесу може використати пенсійну реформу?
- До кого можна звернутися за консультацією по питаннях пенсійного забезпечення та інших особистих фінансових питаннях?

Сподіваємось, що Ви як сучасний керівник великої компанії розумієте необхідність вчасного отримання інформації по всім наведеним вище питанням для Вас та Ваших співробітників. Фінансові радники німецької компанії фінансового консультування ОVВ завжди до Ваших послуг.

Області проведення презентацій Пенсійної Реформи: Львівська, Івано-Франківська, Волинська, Тернопільська.

ТЕТЯНА Бойчук
фінансовий радник ОВБ Алфінанц Україна
(050) 504-44-75 (МТС)
(098) 395-98-04 (Київстар)
mailto:tetb.ovb@gmail.com

Причіплений файлРозмір
vizitka.jpg65.05 КБ

Охоронна фірма ПП “ДОА” “Прикарпатський Альянс”

Охоронна фірма ПП “ДОА” “Прикарпатський Альянс”

Шановні панове!

Охоронна фірма ПП “ДОА” “Прикарпатський Альянс” пропонує:

• МОНТАЖ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ З ПІДКЛЮЧЕННЯМ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНИЙ ПУЛЬТ ОХОРОНИ ФІРМИ;
• ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ;
• ФІЗИЧНУ ОХОРОНУ ОБ’ЄКТІВ.

Ліцензія МВС України АА № 157378

Інформація цілодобово!

Причіплений файлРозмір
pa-shevron.jpg167.1 КБ
pa-shevron-small.jpg15.75 КБ

ПРОДАЄТЬСЯ БУДИНОК!!!

ПРОДАЄТЬСЯ БУДИНОК!!!

На південному заході Київської області, в одному з найкращих куточків Поросся, по трасі Одеса-Київ, в невеликому мальовничому місті Придніпровської височини Тетієві продається 1 поверховий будинок. Загальна площа якого складає 90 м2, стан хороший, стіни з екологічно-чистої цегли; вікна: подвійний склопакет; санвузол: спільний; опалювання: газовий котел та твердопаливний котел(вугілля, дрова і ін.). Будинок приватизований, є гараж, погреб, криниця, майстерня, двір повністю викладено тротуарною плиткою. Знаходиться на тихій вулиці, територія виходить до річки Рось, поруч ліс, та посадка. Клімат району помірно-континентальний, м’який з достатнім зволоженням.

тел. 0979119123, 0679071590Причіплений файлРозмір
x_15bc5a33.jpg112.45 КБ
x_58067e68.jpg49.73 КБ
x_9289255b.jpg67.22 КБ
x_eb1f37ca.jpg100.8 КБ
x_f42b82c3.jpg46.72 КБ

ПРОДАНО!!! Інвалідна коляска WIMED

ПРОДАНО!!!

Терміново продам інвалідну коляску "WIMED" (У ВІДМІННОМУ СТАНІ)
ВАРТІСТЬ 1000 ГРН. + МИЛИЦІ БЕЗКОШТОВНО

Олег.
oleg.konsultant@gmail.com
тел. 097 727 2002
тел. 050 914 1060

Причіплений файлРозмір
wimed1.jpg121.01 КБ
wimed2.jpg96.87 КБ
wimed3.jpg123.16 КБ

ПРОДАНО!!! Більярдний стіл "Олімп"

ПРОДАНО!!!

Більярдний стіл "Олімп"

Розмір стола 12 футів. Опорні ніжки - 8 шт., передбачено регулювання рівня плити, плита з каменю ардезія 45мм., розмір поля 3.6 -1.8м. Виготовлений з натуральної деревини - ясен, дуб, лузи латунні, шкіряний самоскат та кишеня з фартухом. Діаметр кульки - 68 + аксесуари: лічильник, поличка для київ, шари, трикутник, люстри.
В наявності є три столи у відмінному стані. В експлуатації були 6 місяців.

Ціна: 19000 грн

Дзвоніть:

095-13-98-934, Любов

Для перегляду в повний розмір натисніть на зображення:

ПРОДАНО!!! Насос підвищення тиску Grundfos UPA 15-90 160

ПРОДАНО!!!
Насос підвищення тиску Grundfos UPA 15-90 160

ПРОДАНО за 700 грн


Насос підвищення тиску даної моделі має два режими роботи:
- Ручний. Насос Grundfos примусово працює незалежно від вбудованого датчика протоку.
- Автоматичний. Насос Grundfos включається автоматично від датчика протоку при витраті води 90-120 л / год, а відключається при витраті нижче цих значень.

Відмінні особливості насоса підвищення тиску Grundfos:
- «Мокрий» ротор;
- Ручний / автоматичний режим;
- Низький рівень шуму;
- Вбудоване реле протоку;
- Компактність;
- Зручний монтаж;
- Тривалий термін служби;

Насос підвищення тиску Grundfos даної моделі має такі переваги:
В автоматичному режимі безсальніковий насос Grundfos включається і вимикається самостійно. Передбачена функція захисту від "сухого" ходу.

Насос підвищення тиску працює надзвичайно тихо і може бути встановлений в будь-якому зручному місці будинку.

Насос можна монтувати безпосередньо на трубопроводах, завдяки невеликим габаритам і вазі. При цьому клемна коробка розташовується зверху, а вал насоса - горизонтально.

Гайки і ключ йдуть в комплекті.

Застосування насоса підвищення тиску Grundfos:

Насос підвищення тиску Grundfos UPA 90 рекомендується використовувати для підвищення тиску в квартирі або мережі водопостачання, наприклад, перед входом в проточний водонагрівач, пральну або посудомийну машину.

Причіплений файлРозмір
f-2610225503.jpg48.4 КБ
f-2610225503-1.jpg45.59 КБ

ПРОДАНО!!! Продам БРДМ1

ПРОДАНО!!!

Продам БРДМ1

$9 000

Тип кузова: Бронированный автомобиль
Цвет кузова: Зеленый
Топливо: Дизель
Объем двигателя: 4.30 л.
Коробка: Ручная
Привод: Полный
Дверей: 2
Пробег: 1 тыс.км

Город: Судак, Крым
Имя: Асан
Телефон: (095) 308-20-94

Состояние: Не бит, Не крашен, Новая резина, Новый аккумулятор;

Продаю, потому что нужны деньги. Единственный экземпляр в Украине. В комплекте новая резина, новый стартер, новый аккумулятор. ПОЛНЫЙ ПОРЯДОК С ДОКУМЕНТАМИ. БЕЗ ТОРГА

ПРОДАНО!!! Продам комп'ютер

ПРОДАНО!!! Продам комп'ютер
НОВИЙ ігровий (геймерський) системний блок

Процесор AMD Phenom™ II X6 2.80GHz – 6-ти ядерний
Материнська плата Asus M4A87TD/USB3 870/SB850, AM3, DDR3 , PCI-Ex, SATA3, IDE, RAID,1GB,8Ch,ATX
Оперативна пам'ять: 2 Х DDR3 4096Mb 1333MHz Kingston ВСЬОГО 8 ГІГАБАЙТ
Відеокарта PCI-Ex PowerColor Radeon HD 6850 1024Mb GDDR 5, 775MHz/4000MHz, 256 Bit
Накопичувач (вінчестер) 3,5" 2000Gb HITACHI GST Deskstar 32MB cache SATA 6Gb/s - 2 ТЕРАБАЙТА
Оптичний привід NEC DVD±RW
Корпус ATX Аsus OE TA-891
Блок живленя 650W Chieftec BPS-650C 140mm FAN, Retail Box

Ціна 6995 грн (ТОРГ!)
Безкоштовна доставка!


Клікніть на зменшене зображення для відкриття фотографії в повний розмір:


База номерів телефонів. Сторінка номера телефону (066) 18-77-234

тел. 066-18-77-234
Сергій

--
makar@makar.homelinux.net
ICQ# 124358326
Skype: makarsoft

Причіплений файлРозмір
IMG_0418.JPG774.05 КБ
IMG_0419.JPG690.56 КБ
IMG_0420.JPG894.17 КБ
IMG_0421.JPG1.4 MБ
IMG_0422.JPG1.07 MБ
IMG_0423.JPG1019.83 КБ
IMG_0424.JPG893.46 КБ
IMG_0425.JPG1.41 MБ
IMG_0426.JPG1.37 MБ
IMG_0427.JPG999.31 КБ
IMG_0428.JPG812.95 КБ
IMG_0429.JPG1.15 MБ
IMG_0431.JPG930.55 КБ
IMG_0432.JPG744.69 КБ
IMG_0418-mini.JPG24.58 КБ
IMG_0419-mini.JPG24.07 КБ
IMG_0420-mini.JPG29.08 КБ
IMG_0421-mini.JPG49.24 КБ
IMG_0422-mini.JPG38.07 КБ
IMG_0423-mini.JPG46.83 КБ
IMG_0424-mini.JPG42.57 КБ
IMG_0425-mini.JPG44.39 КБ
IMG_0426-mini.JPG46.08 КБ
IMG_0427-mini.JPG27.18 КБ
IMG_0428-mini.JPG34.74 КБ
IMG_0429-mini.JPG44.48 КБ
IMG_0431-mini.JPG28.83 КБ
IMG_0432-mini.JPG34.92 КБ

ПРОДАНО!!! Продається комп, слєгка б/у, КЛАСНИЙ!

ПРОДАНО!!!

Продається комп, слєгка б/у, КЛАСНИЙ!

Проц: QuadCore AMD Phenom X4 9650, 2300 MHz (11.5 x 200)
Мамка: Gigabyte GA-M720-US3 (4 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
Оперативка: OCZ Fatality OCZ2F10662G 2шт
Диск #1 - Hitachi HDS721010CLA332 (931 Гб)
Диск #2 - MAXTOR STM3500320AS (465 Гб)
Відяха: NVIDIA GeForce 9800 GT (512 Мб) DDR3 256bit
Дівідюк: Optiarc DVD RW AD-5240S
БЖ: OCZ500sxs
cardreader all in one
Чоткий корпус + додаткові вентилятори

$550, ТОРГ!!!

ПРОДАНО!!!

Дзвоніть 066-18-77-234

Фоткі, як він виглядає знаружі і всередині:
Причіплений файлРозмір
DSCN1431.JPG247.1 КБ
DSCN1432.JPG186.83 КБ
DSCN1434.JPG209.1 КБ
DSCN1435.JPG254.66 КБ
DSCN1436.JPG260.22 КБ
DSCN1439.JPG266.08 КБ

ПРОДАНО!!! Терміново продаються два столи в доброму стані

ПРОДАНО!!!

Терміново продаються два столи в доброму стані.
ЦІНА РЕАЛЬНО НИЗЬКА!

Дзвоніть:
(050) 914-10-60 (МТС)
(097) 727-20-02 (Київстар)
Олег.

Причіплений файлРозмір
stoly1.jpg1.13 MБ
stoly2.jpg1.17 MБ
stoly1-mini.jpg33.01 КБ
stoly2-mini.jpg35.14 КБ

Повна комплектація даху!

Пропонуємо по цінах ВИРОБНИКА!!!
Повна комплектація даху!

Металочерепиця відомих виробників (Arcelor, ThyssenKrupp)
Профнастил стіновий, даховий та ламінований.
Водостічні системи (PROFIL, STRUGA)
Дахові вікна (ROTO, VELUX)

Швидкість виконання!!! Монтаж, гарантія, сервіс.

Олег
(050) 613-01-01 (МТС)
(097) 727-20-02 (Київстар)
oleg.konsultant@gmail.com

Причіплений файлРозмір
dax.jpg39.53 КБ
dax-600.jpg15.21 КБ

Продається будинок, $36000

Продається будинок, літня кухня, стайня, 5 соток городу.
$36000Городенка, вул. Івасюка-1 (рядом з Ринком)
тел. (03430)2-24-50, 096-90-90-516Причіплений файлРозмір
IMG_0678.jpg279.22 КБ
IMG_0679.jpg227.49 КБ
IMG_0680.jpg414.1 КБ
IMG_0681.jpg597.66 КБ
IMG_0682.jpg571.51 КБ
IMG_0683.jpg918.95 КБ
IMG_0684.jpg496.16 КБ
IMG_0678-mini.jpg17.86 КБ
IMG_0679-mini.jpg17.71 КБ
IMG_0680-mini.jpg19.09 КБ
IMG_0681-mini.jpg22.61 КБ
IMG_0682-mini.jpg26.67 КБ
IMG_0683-mini.jpg29.42 КБ
IMG_0684-mini.jpg22.93 КБ

Проектні роботи в повному обсязі

ВІД ІДЕЇ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ

Проектні роботи в повному обсязі на території Івано-Франківської області

ПРОЕКТНО ТА ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА ГРУПА “ПРОВІКС - ІБР”

Товариство з обмеженою відповідальністю «Провікс» зареєстровано в 1994 р. як самостійна юридична особа з Ліцензією на проектування по Україні. Фірма приватна.

Предметом діяльності ТзОВ «Провікс» є проектні роботи в повному обсязі на будівництво та реконструкцію об’єктів:
- промислових та сільськогосподарських підприємств,
- соціально-побутової сфери,
- торгівлі та громадського харчування,
- житла,
- культурно-просвітницьких закладів,
- спортивно-оздоровчих установ.

Пріоритетами в діяльності ТзОВ «Провікс» є:
- оперативне виконання замовлень,
- супровід проектно-кошторисної документації при проведенні експертизи,
- авторський нагляд за новим будівництвом, реконструкцією чи технічним переоснащенням об’єктів цивільного та виробничого призначення.

За час діяльності ТзОВ «Провікс» запроектовано, збудовано і введено в експлуатацію багато різноманітних об’єктів, як промислових так і житлових, не тільки у Львові та Львівській області, але і в інших областях України.
ТзОВ ПВП «Провікс» зареєстроване у всіх державних цільових фондах, жодних заборгованостей перед бюджетом не має.

Всі працівники ТзОВ ПВП «Провікс» працюють на персональних комп’ютерах в мережі (ArchiCAD, AutoCAD, Photoshop), що сприяє покращенню співробітництва з клієнтами за термінами і тісному спілкуванню. Стаж роботи персоналу від 9 до 35 років.

В компанії застосовується Система управління якістю (ДСТУ ISO-20010 ) у відповідності з посадовими інструкціями.

Інформація по деяких проектах, що знаходяться в стадії здійснення або є завершеними:
- Цех по виробництву картону продуктивністю 120,0 т/добу в м. Малині Житомирської області. Встановлений комплект обладнання фірми “COPASA” (Іспанія);
- Житлові будинки та їдальні для ДАТ МН «Дружба» (Житомирська, Рівненська, Одеська, Вінницька обл.);
- Житлові будинки для ДК «Укртрансгаз» (Житомирська, Львівська, Тернопільська обл.);
- Цех по виготовленню санітарно-гігієнічних виробів продуктивністю 20 т/добу. ВАТ «Львівкартонопласт» (2004р.);
- Підприємство по виробництву автотранспортних засобів ТзОВ «Галицький автозавод» (2007 р.);
- Каналізаційні очисні споруди продуктивністю 500 м3/добу в м. Яворові Львівської області (2006 р.) (обладнання «TOPAS» (Чехія).
- Реконструкція будівлель під загальнотоварні склади (2005 р.)
- Реконструкція будівлі колишньої їдальні під кондитерський цех (2005 р.)
- Цех по виготовленню столярних виробів Яворівський р-н Львівської обл.(2006)
- Реконструкція з розширенням міського відділення АППБ «Аваль» у Львові
- Готель на 40 місць Яворівський р-н Львівської обл.(2006 р.)
- Цех по виготовленню газоблоків Яворівський р-н Львівської обл.(2007)
- Завод ваговимірювального та нестандартного обладнання (2007 р.)
- Реконструкція з розширенням нежитлових приміщень під адміністративні приміщення та гуртівню (2007 р.)
- Реконструкція з розширенням готельно-відпочинкового комплексу (2010 р.)
- Будівництво каналізаційного колектора та КНС Яворівський р-н Львівської обл.(2007 р.)
- Стоянка вантажних автомобілів, СТО та офісно-складські приміщення Пустомитівський р-н Львівської обл.
- Загальноосвітня школа І та ІІ ступеня Яремчанської міської ради в с.Татарів Івано-Франківської обл.(2010 р.)
- Влаштування виробництва паливних брикетів на вільних площах цеху Яворівський р-н Львівської обл.(2010 р.)
- Реконструкція адміністративного корпусу ВАТ «Львівська пивоварня» (2009)
- Переоснащення цеху розливу пива в ПЕТ пляшки ВАТ «Львівська пивоварня»
- Будівництво виробничої бази по виготовленню картонно-паперових гільз спіральної навивки Кам’янко-Бузький район Льв.обл. (2008 р.)
- Оздоровчо-лікувальний та відпочинковий комплекс Яворівський р-н Львівської обл.(2010 р.)
- Реконструкція незавершеного будівництва під дитячий садок на 20 місць Пустомитівський р-н Львівської обл.
- Будівництво підприємства по вирощуванню та переробці грибів Кам’янко-Бузький район Львівської обл.

ТзОВ «Провікс» виконує проекти по розділах:

- Генеральний план
- Архітектурні рішення
- Конструкції будівельні
- Технологічні рішення (розробка для громадських об’єктів, адаптація для виробничих об’єктів)
- Опалення та вентиляція
- Водопостачання та водовідведення
- Електротехнічні рішення
- Мережі зв’язку
- Пожежна сигналізація
- Зовнішні інженерні мережі
- Проект організації будівництва

Ми можемо виконати проект як в повному обсязі, так і по окремих розділах.

Реєстраційні документи:

Ліцензія. Господарська діяльність, пов'язана із створенням об'єктів архітектури

Ліцензія. Проектування, монтаж, технічне обслуговування засобів протипожежного захисту та систем опалення, оцінка протипожежного стану об'єктів

Додаток до ліцензії. Перелік робіт провадження господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури

Зміни (доповнення) до переліку робіт

Причіплений файлРозмір
licenzija1.jpg1.58 MБ
licenzija1-mini.jpg53.71 КБ
licenzija2.jpg1.61 MБ
licenzija2-mini.jpg53.08 КБ
perelik1.jpg1.07 MБ
perelik1-mini.jpg55.33 КБ
perelik2.jpg814.55 КБ
perelik2-mini.jpg38.96 КБ
perelik-zminy.jpg718.78 КБ
perelik-zminy-mini.jpg18.62 КБ

Підключення MEGOGO - 50 грн/міс

Закодували ваші улюблені телевізійні канали?

Не проблема!

Підключення MEGOGO - 50 грн/міс

MEGOGO - цифрове телебачення майбутнього ВЖЕ СЬОГОДНІ!
Працює на смарт-телевізорах, смарт-приставках.

Ціна максимального пакета MEGOGO - 50 грн/міс
МАКСИМАЛЬНА передплата (повний пакет)

356 каналів і колекція кіно, серіали від START і MORE.TV, футбол!
Матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи!
Преміальна колекція кіно Disney, Paramount+!
Преміальні канали VIASAT!
Преміальні дитячі канали: Nickelodeon, Nick Jr., Tiji!
Пізнавальні канали: Discovery, Animal Planet HD, History HD!
Телебачення, серіали, мультфільми,
передачі та шоу, музика, спорт!

18 000 фільмів, серіалів і мультфільмів всіх жанрів!
Преміальні спортивні канали: MEGOGO Футбол HD, MEGOGO ГОНГ
Матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи!
Дзвоніть
066-18-77-234
067-156-81-79
Сергій

viber/whatsapp/telegram/signal:
+380661877234
skype: makarsoft
email: makars@gmail.com
http://makar.homelinux.net/node/1726

Причіплений файлРозмір
megogo.jpg55.53 КБ

Реклама-студія "Адвертіс"

Реклама-студія "Адвертіс"

-дизайн, виготовлення, монтаж зовнішньої реклами
-вивіски світлові, несвітлові, об'ємні букви
-оперативна поліграфія
-сувенірна продукція
-фрезерно-гравірувальні послуги
-лазерна порізка пластику
-неонова підсвітка
-дизайн інтер'єру

З повагою

Вiкторiя
реклама-студiя "Адвертiс"

м.Iвано-Франкiвськ
вул.Грушевського,38
(0342) 527-545
050 434 63 80

Завантажити в форматі Word:

Причіплений файлРозмір
advertis_logo.jpg303.1 КБ
advertis-logo-600.jpg23.63 КБ
advertis-logo-400.jpg13.5 КБ
advertis.doc20.5 КБ

ТЕРМІНОВО ПРОДАЄТЬСЯ комплекс-автомат для виробництва підвісу прямого 60*125

ТЕРМІНОВО ПРОДАЄТЬСЯ комплекс-автомат для виробництва підвісу прямого 60*125 (планка, підвіс універсальний L 125,скоба).
В комплекс входить: пресс 63 тн, розмотувач, пристрій подачі, штамп.
Контактні дані: 050-670-2243.

Щедра Земля (TM) - Реалізація фасованої сільськогосподарської продукції

Щедра Земля (TM) - Реалізація фасованої сільськогосподарської продукції


Щедра Земля (TM) - Реалізація фасованої сільськогосподарської продукції

Реалізуємо фасовані продукти харчування: горіх грецький лущений, квасоля всіх видів, насіння гарбузове, крупа манна, ячмінна, пшенична, перлова, гречана, кукурудзяна, пшоно, рис, горох, мак, цукор та насіння соняшника смажене.

Горіх грецький (волоський) 200 г
Квасоля біла Бандоля 300 г
Квасоля біла довга 300 г
Квасоля біла кругла 300 г
Квасоля кольорова Малинка 300 г
Квасоля кольорова ряба 300 г
Квасоля кольорова Солдатик 300 г
Квасоля кольорова зелена 300 г
Квасоля кольорова зелена довга 300 г
Крупа гречана 750 г
Крупа ячна 600 г
Крупа кукурудзяна 400 г
Крупа манна 650 г
Крупа перлова 600 г
Крупа пшенична 600 г
Пшоно 750 г
Горох зелений 750 г
Горох жовтий 750 г
Мак 200 г
Рис круглий 750 г
Цукор 900 г

Запрошуємо до співпраці!

Зв'яжіться з нами:
schedrazemlya@gmail.com
тел. +38-03430-22509
тел. +38-066-7194622
тел. +38-066-3389774
тел. +38-067-7676162
Україна, 78100, Івано-Франківська обл., м. Городенка, вул. Шептицького, 36
ПП Загаровський В.В.
Торгова марка "Щедра земля"

Причіплений файлРозмір
schedrazemlya.jpg3.79 КБ