makar веблог

Відпустка-2012. Міжводне, Чорноморське, Оленівка, Тарханкут

Відпустка-2012. Міжводне, Чорноморське, Оленівка, Тарханкут

Вирішили їхати автобусом, бо це реальна економія на бензині.
Клік для перегляду альбома на Пікасі!

Відпустка-2012. Виїзд. Коломия-Чернівці

Автобус їде 20 годин з Коломиї.
Міжводне це невеличке СМТ в Західному Криму з ДОВЖЕЛЕЗНИМ ЗДОРОВЕННИМ пляжем, який густо утиканий кабаками. Пиво від 7,50 до 15 грн. Плюс стандартні банани - парашути - гідроцикли - гірки - алея-базар з обжираловкою (шашлик, шаурма, плов і т.д.) Можна жерти і бухати поки не луснеш.


Переглянути більшу мапу

Ми приїхали туди відпочивати з метою економії коштів, але ваще то там СУПЕР :-)

Міжводне називається напевно тому, що з одного боку море, а з іншого щось типу солоного озера і болота. Деякі особливо наївні люди мастяться цим болотом і ходять як негри, не думаючи про тяжкі метали в цьому намулі, такі як ртуть і миш'як :-)
Клік для перегляду альбома на Пікасі!

Відпустка-2012. Затока Джарилгач, автостанція Міжводне

Робити тут особливо нєчєво. Правда я туди відпочивати приїхав, а не робити :-) Нема ні одного банкомата, навіть в супермаркеті не беруть до оплати банківські карточки. Райцентр м. Чорноморське розташований кілометрів за 10-12. Таксі туди і назад коштує 100 грн, а автобус (їде в одну сторону 15 хв) всього 5 грн. Бажано брати квиток на автостанції. Я сфоткав розклад автобусів. В Чорноморському є супермаркет АТБ і банк Аваль. АТБ наліво від автостанції в Чорноморському метрів 400, банк направо мертів 500.
Приблизно так виглядає центральний пляж. Народу - просто ТЬМА. Після обіду трохи менше. Лежак 20 грн за пів дня. Так що в тінь краще ховатися в бар, можна за 8 грн взяти пивас і сидіти в тіні скільки влізе.

Відпустка-2012. Чорноморське, Міжводне
Відпустка-2012. Міжводне

База відпочинку Фламінго. Економного класу. Свого сайту не має:

Відпустка-2012. База відпочинку Фламінго

Після того, як надоїсть хавати, бухати і загорати, ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ поїхати в Оленівку на Тарханкут. Там красота капєц. Правда автобусом треба їхати до Чорноморського, потім іншим автобусом до Оленівки, а вже до самого мису Тарханкут на таксі. І пиво там дорожче в два раза... Власне МИ туди ломанулися, щоб попірнати з аквалангом. Дайв-клуб Пелікан http://pelikan.kiev.ua/ Ціна вапроса 350 грн з морди.

Відпустка-2012. Мис Тарханкут
Відпустка-2012. Дайв-клуб Пелікан. Дайвінг на мисі Тарханкут

Ось ще фотки з Міжводного. Там є невеличкий маяк, скали атдальонно схожі на Тарханкут, закинуті нафтові вишки, здоровенна железяка-пірс на закинутій нафтобазі, звідки можна пострибати в море, але я як вилізав по іржавих мокрих трубах, то бляха муха був весь в крові! Коло бази відпочинку Фламінго є прикольний парк з саморобними всякими містками-фігурками. Кароч дивіться фотки, це треба бачити!

Відпустка-2012. Міжводне. Маяк на мисі Чорний. Пірс закинутої нафтобази. База відпочинку Фламінго

Всього на відпочинок (10 днів, 12 з переїздом) ухайдохав 10 тис грн (на трьох). З них всього 3850 грн переїзд туди - назад автобусом і проживання в номері економ-класу (без кондиціонера, телевізора і інтренета) на базі відпочинку Фламінго. Інтернет є на другому поверсі, кому приперло, по 15 грн/год!

Lada Tuning - монтаж iTOY PDT-3210

Кароч є в мене такий плейерок прикольний, колись дитині подарував. Відвалив коло 200 баксів!

Штука на той час прикольна, а зараз трошки застаріла. Крім того, убився акумулятор, перестав читати DVD-привод. АЛЕ! В ньому є вхід на флешку, читає avi і mp3, показує в досить хорошій якості, нема дебільного тачскріна, всі функції виведені на кнопочки зверху (був пульт, але тоже здох...)
Вобщим, вирішив я його в машину поставити. Круто в Жигулях 9-дюймовий екран!
Так як в мене руки з потрібного боку не ростуть, я звернувся в творчу майстерню Жуковського:

Другий шанс

Через місяць після цього я все-таки вирішив дати Оксані другий шанс :-) Я не прогадав, вона без суттєвих ексцесів провезла мене 200 кілометрів:

Оксана везе мене в Богородчани:

А в Богородчанах у кума Миколи було пиво, і не тільки пиво, і шашлик, і собачка Борман супер!

Назар і Борман:

Безкоштовний хостінг як сране блядство...

Безкоштовний хостінг як сране блядство...

Капєц мені лист тільки що прийшов. 10 років як мінімум, а може і більше, був у мене сайтик на netfirms.com. І тут ОПА! З 4-го березня давай плати! А то ми повитираєм всі твої файли! Великодушно дають тиждень на роздуми. Мені так багато часу не потрібно!

Та пішли вони НАХУЙ!!!

Якось переб'юсь. Не тому, що грошей шкода, просто з принципу.

Цікавий вираз обличчя у тієї тьолки, що на скріншоті. Вона по ходу мала би символізувати емоції після кидалава. Але щось в неї надто щасливий вигляд.

Ладно, нехай коцають. Якось проживу без їхнього галімого хостінга.


Демонстраційний насос

На ОККО мені подарували насос. На вигляд він спочатку здався мені досить благоньким, але... Через пару качків м'ячику ФК Барселона прийшов капєц... Дермантін не витримав тяжкої долі :-)


Комп заглючив

Сьодні сервер заглючив, перезагрузився. Потрібно новий БЖ... Перестав працювати Друпал. Вроді би все вдалося відновити, ну може крім статистики, і адреса деяких сторінок поплили, але в загальному всьо ОК!
СЛАВА РЕЗЕРВНИМ КОПІЯМ!

Укртелеком аднака!

Ура!
Нарешті мені поремонтували інтернет! Шість днів як рубанули магістраль. І сьогодні в обід тільки відновили. Я вже договорився, що поставлю сервер в іншому місці, але по ходу всьо ОК!

Врятуй свою мову!

Фейсбук питається мене, що у мене на думці.
А на думці в мене тільки наступне.

В КРАЇНІ ТВОРИТЬСЯ ЯКАСЬ ХУЙНЯ.

Тушки захвачують парламент, бичари-зеки встановлюють паханат, відміняють конституцію, тепер хотять відмінити мову.

А ЧИ НЕ ОХУЇЛИ ВОНИ ЙОБАНІ ПІДЕРАСИ???

Принципи кацапізма

Внимание! Статья-детектор!


Одним из побочных эффектов от прочтения этой статьи является так называемый butthurt.
Если вы начнёте ощущать боль в нижней части спины, следует немедленно прекратить дальнейшее чтение и смириться с фактом, что всё, что написано ниже — это про вас.


* Если русский любит Россию - он патриот. Если украинец любит Украину - он махровый бандеровский националист.

Задній шіфтер

Кароче моєму шіфтеру амінь. Його так перекрутило, бо у ньому вже були ушатані від удару деякі деталі, після того як Назар упав. А вже потім відірвало одну хєрню, яка була ізначально заклепана і на місце її хрєн покладеш.
Мені вчора привезли АФІГЄННИЙ шіфтер з Чернівців. Він новий коштує більше 100 баксів. В ідеальному стані б/у, заплатив 270 грн. Вчора вже катався! Шіфтер на дві степені вищий по класу!
Шарящі пацани казали шо БОМБА!

Змонтований новий (хотя б/у) шіфтер Shimano Deore XT:

RSS-матеріал